ZIMNÍ POHÁR GROG CUP 2020

Předvánoční časovka "Okolo Lovotína"

Sponzor závodu:

Restaurace Na Veselce Nová Ves u Bakova n. Jiz.

Uplynul nám další rok a to znamená, že se blíží termín konání předvánoční časovky "Okolo Lovotína", která zahájí další ročník Grog cupu. Dovolujeme si tedy upozornit všechny cyklisty na poslední předvánoční sobotu, kdy se koná 18. ročník této předvánoční časovky. Start závodu je ve 13.30 hod., prezentace závodníků 12.10 - 13.10 hod. v restauraci Na Veselce v Nové Vsi u Bakova n. J., startovné 20 Kč + zabalený drobný vánoční dárek. Doufáme, že letos nás příroda jako loni nezklame a napadne nám dostatek sněhu. Na trati vás bude opět čekat vánoční překvapení. Po závodě pokračujeme tradičním vánočním posezením.

Termín konání

sobota 21.prosince 2019

Prezentace

12.10 - 13.10 hod.

Místo startu a cíle

Nová ves u Bakova n. Jiz.

Start závodu

13.30 hod.

Trať závodu

Okolo Lovotína. Na trase Vás budou čekat různé nástrahy a proto jsou doporučeny cyklistické přilby.

Startovné

20Kč + zabalený vánoční dárek

Povolená kola

horská a trekingová

Vyhlášení výsledků

se koná ve stylu vánočním v restauraci Na Veselce, po dojetí posledního závodníka do cíle závodu. Po skončení závodu následuje tradiční Předvánoční posezení.

Ceny

Co si nadělíte.

Různé

- každý účastník je povinen dodržovat $20, zákona č.289/95 Sb. o lesích, dbát zvýšené opatrnosti v souvislosti s lesními pracemi a možností pohybu strojů a odvozních souprav na lesních cestách a řídit se pokyny osob které zajišťují nebo provádí lesnické činnosti.

- účastníci jsou povinni dodržovat zákaz přibližovat se na vzdálenost menší než 50 m od místa těžby dřeva, nebo jiné mechanizované činnosti, na méně než 20 m k probíhající nakládce dřeva na nákladní automobily a sedat nebo lézt na skládky dříví apod.

- pořadatel neručí za škody závodníkům vzniklé ani jimi způsobené

- ÚČASTNÍCI STARTUJÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ !!!!!

Děkujeme

Státnímu podniku Lesy České republiky za umožnění pořádat Okolo Lovotína 2019 na území pod jeho správou.

Jsou to i vaše lesy chovejte se tady ohleduplně